Jdi na obsah Jdi na menu

DEN NA FARMĚ

Farmaření prospívá tělu i duši

Máte náročné zaměstnání, špatně spíte nebo jste se ocitli v obtížné životní situaci a potřebujete na chvilku vypnout? Pokud máte rádi zvířata, pak je pro vás farmaření to pravé.

Myslíte si, že ve městě nemůžete farmařit? My vám ukážeme, že to jde. Zažijte pohodový den u nás na farmě. Během dne vás čeká nejen fyzická práce, ale také zábava se zvířaty a skvělé domácí jídlo. Uvidíte, kolik práce se skrývá za obyčejným slepičím vejcem, kouskem sýra nebo vlastnoručně vypěstovanou zeleninou.

Den na farmě je vhodný pro jednotlivce, páry i menší skupiny. Může to být netradiční dárek nebo příležitost utužit vztahy v pracovním kolektivu. 

 

Co vás čeká?

  • 8 hodinový program a farmářský oběd
  • Péče o zvířata a zajištění chodu farmy – příprava krmení, úklid výběhů, sběr vajec, dojení, pasení koz, ukázka výroby kozích sýrů, zahradnické práce dle sezóny, kosení trávy, trénování zvířat pro animoterapii, práce s koněm ze země nebo projížďka na koni

Dozvíte se spoustu zajímavých informací o chodu malé farmy, jednotlivých druzích zvířat, jak hospodařit bez chemie a zbytečné práce.

Druh práce se mění dle aktuálních potřeb zvířat na farmě a sezóny.

Při extrémně nepříznivém počasí možná změna termínu

Vhodné oblečení – pevné boty, holínky, dlouhé kalhoty, pokrývka hlavy

Cena:

1 osoba - 1 500 Kč

2 osoby - 2 500 Kč

Rádi vám vystavíme dárkový certifikát. Platnost 1 rok.

PRO SKUPINY - cena dohodou + možnost objednání společného posezení s občerstvením dle vlastního výběru (grilování, ochutnávka farmářských produktů, moravských vín...)

Objednávky: email utrikoniku@seznam.cz, tel. 777 989 207 K. Staňková